07 08 2019

Zderzenie na trasie 719. Jedna osoba w szpitalu

07.08.2019, godz.: 09:00
Zderzenie na trasie 719. Jedna osoba w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano na drodze wojewódzkiej 719 w Kaniach doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Ciężarówka stoi bokiem na trasie 719 w Kaniach. Chyba był jakiś wypadek. Jest duży korek – poinformował Michał.

Do wypadku doszło około godz. 6.40. – Citroen zderzył się czołowo z pojazdem marki Renault, a następnie uderzył w ciężarówkę. Kierująca tym pierwszym pojazdem była uwięziona w aucie i strażacy musieli pomóc jej w wydostaniu się. Potem została zabrana przez pogotowie do szpitala – mówi nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Przez dłuższy czas droga 719 była zablokowana i policjanci wyznaczyli objazdy. Jak sytuacja obecnie? – Policjanci wciąż tam prowadzą czynności, ale trasa 719 powinna już być przejezdna – informuje Marta Słomińska.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579417372000)