15 12 2017

Zderzenie dwóch aut. Ul. Królewska zablokowana

15.12.2017, godz.: 20:15
Zderzenie dwóch aut. Ul. Królewska zablokowana
Fot. Czytelniczka Katarzyna

W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Królewskiej z ul. Radiową w Grodzisku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Kilkanaście minut temu wydarzył się wypadek na ul. Królewskiej – na wysokości wyjazdu z ul. Radiowej. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu jest policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W jednym z aut znajdowała się kobieta z małym dzieckiem – poinformowała nas Katarzyna.

Policjanci informują, że do zdarzenia doszło około godz. 19.45. – Na ul. Królewskiej zderzyły się ford fiesta i fiat punto. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, ale obecnie nie mam informacji o tym czy podróżni odnieśli jakieś obrażenia, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że raczej nic poważnego się nie stało. Więcej jednak będziemy wiedzieć za jakiś czas – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Ul. Królewska obecnie jest zablokowana – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Jarosław

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi