16 05 2018

Wypadek na trasie katowickiej. Dwie osoby ranne, duże utrudnienia

16.05.2018, godz.: 11:36
Wypadek na trasie katowickiej. Dwie osoby ranne, duże utrudnienia
fot. GrodziskNews

Po godz. 9.30 doszło do groźnego wypadku na trasie katowickiej w Nadarzynie. Z ustaleń policji wynika, że kierowca volkswagena zjechał naprzeciwległy pas i uderzy w bmw. Obaj kierujący zostali zabrani do szpitala. Ruch w kierunku Katowic jest zablokowany, odbywa się wahadłowo.

Informacje o wypadku potwierdza policja. – Po godz. 9.30 na trasie katowickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca volkswagena jadący od strony Katowic do Warszawy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w BMW. Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

– Droga w kierunku Katowic będzie zablokowany do około 13.30. Ruch prowadzony jest wahadłowo – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi