13 07 2019

Wszystkie siły znów w Grodzisku. Trzecia doba poszukiwań Dawida

13.07.2019, godz.: 11:00
Wszystkie siły znów w Grodzisku. Trzecia doba poszukiwań Dawida
Fot. GrodziskNews.pl

Kolejny dzień poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Dziś znów wszystkie siły zostały rzucone w rejonie Grodziska.

Dziś o godz. 8.00 pododdziały zwarte wznowiły poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Wczoraj największe siły zostały rzucone w rejonie węzła Konotopa przy autostradzie A2, a dziś działania prowadzone są na terenie grodziskiej gminy. – Od rana sprawdzamy teren od miejsca gdzie ojciec chłopca zostawił auto, czyli parkingu przy kościele w Łąkach do autostrady A2. Na miejscu pracują wszystkie jednostki poszukiwawcze – mówi nam kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Do policji spłynęło w ostatnim czasie sporo nagrań z przejazdu szarej skody o numerach rejestracyjnych WGM 01K9. – Od początku znaliśmy trasę przejazdu tego auta, a te nagrania tylko utwierdziły nas, że dotychczasowe ustalenia są słuszne – dodaje kom. Marczak. – Niestety nie mamy jednak żadnych nowych wieści w sprawie chłopca. Cały czas szukamy – dodaje.

Funkcjonariusze proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

Fot. GrodziskNews.pl

Dawid Żukowski był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ma 100-110 cm wzrostu, blond włosy zaczesane na prawą stronę, na środku prawego policzka ma pieprzyk. 5-latek ostatni raz był widziany w środę o godz. 17.00. Od północy w nocy z środy na czwartek prowadzone są intensywne poszukiwania chłopca. Do chwili obecnej nie udało się go odnaleźć.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi