07 06 2018

Wspólny piknik sołecki dla grodziszczan. Tym razem w Kałęczynie

07.06.2018, godz.: 16:31
Wspólny piknik sołecki dla grodziszczan. Tym razem w Kałęczynie
fot. Marcin Masalski

W najbliższą sobotę (9 czerwca) podgrodziskie miejscowości zaproszą mieszkańców na kolejny piknik pod hasłem „Nasze wsie – naszą dumą”. Tym razem za wspólną organizację imprezy odpowiadają Czarny Las, Janinów, Kałęczyn Kozerki, Makówka, Mościska, Wężyk oraz Władków.

Impreza odbędzie się w Kałęczynie, w plenerze przy ul. Radziejowickiej 160. Na gości pikniku czeka mnóstwo atrakcji. Organizatorzy chcą bowiem, aby był to czas wspólnego rodzinnego świętowania i międzysąsiedzkiej integracji.

Zabawa wystartuje o godz. 14.00. Będą różnego rodzaju aktywności dla dzieci i młodzieży, jak warsztaty plastyczne, malowanie buziek, dmuchane wesołe miasteczko, turniej gry w FIFA18. Dla osób chcących utrwalić to zabawowe popołudnie dobrą propozycją będą zdjęcia w fotobudce.

Rzecz jasna nie zabraknie także części artystycznej, nieodzownej na piknikach z tego cyklu. O godz. 14.15 wystąpią dzieci ze szkoły podstawowej w Adamowiźnie, a pół godziny później nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. Po nim na scenę wkroczą zawodnicy Mazowieckiego Klubu Karate Tradycyjnego Nikobushi, zaprezentują widowiskowy pokaz tej japońskiej sztuki walki.

Następnie zaplanowano kolejne atrakcje muzyczno-teatralne. Około 15.20 zaśpiewa wokalistka Zuzanna Kozioł, a po jej występie pokażą się ze swoim przedstawieniem dzieciaki z czarnoleskiego przedszkola „Mali Artyści”. Później, około godz.16.40, Grupa Klaunik zaprezentuje zapierające dech w piersiach i naładowane dobrym humorem pokazy cyrkowe.

Na zakończenie imprezy o godz. 18.00 odbędzie się potańcówka.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi