10 12 2017

Wodociągowcy znów odetną dopływ kranówki

10.12.2017, godz.: 19:03
Wodociągowcy znów odetną dopływ kranówki
fot. Pixabay

Mieszkańcy gminy Żabia Wola muszą przygotować się na kolejne odcięcia bieżącej wody.

W całej gminie prowadzone są prace na sieci wodociągowej, dlatego też co kilka dni pojawiają się kolejne informacje o planowanych wyłączeniach wody. Najbliższe nastąpią już w poniedziałek (11 grudnia) tym razem w samej Żabiej Woli. Według szacunków wodociągowców z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mszczonowie wody może nie być przez siedem godzin – od 9.00 do 15.00. Chyba, że ekipy techniczne szybciej uporają się z pracami.

Gdzie konkretnie zabraknie kranówki? W miejscowości Huta Żabiowolska przy ul. Wschodniej, a także w Żabiej Woli przy ul. Piłkarskiej, Sportowej, Polnej i Kaleńskiej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi