29 08 2017

Wieczorne zdarzenie w Milanówku. Hyundai uderzył w drzewo

29.08.2017, godz.: 10:17
Wieczorne zdarzenie w Milanówku. Hyundai uderzył w drzewo
fot. Czytelniczka

W poniedziałkowy wieczór w Milanówku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca hyundaia jadący ul. Smoleńskiego uderzył w przydrożne barierki, a następnie w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godz. 22.30, a pierwsza informację o tym otrzymaliśmy od czytelniczki, coś stało się przy wiadukcie w Milanówku, jakiś wypadek. Na miejscu była policja i pogotowie, ale nie wiem, co dokładnie się stało.

Po więcej informacji kierujemy się więc do policji. – Mogę potwierdzić, że na ul. Smoleńskiej około godz. 22.30 doszło do sytuacji w której kierowca hyundaia prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki, a następnie w drzewo – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, dlatego zakwalifikowaliśmy to zdarzenie jako kolizję, a nie wypadek – dodaje.

 

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.