09 09 2018

Warsztaty z legendarnym perkusistą w Centrum Kultury

09.09.2018, godz.: 15:35
Warsztaty z legendarnym perkusistą w Centrum Kultury
Fot. centrumkultury.eu

Po zajęciach z takimi tuzami perkusji jak Aaron Spears, Derrick McKenzie czy Tony Royster Jr przyszedł czas na innego znakomitego perkusistę. W październiku warsztaty perkusyjne w grodziskim Centrum Kultury poprowadzi Calvin Rodgers.

Calvin Rodgers to doświadczony i szanowany muzyk, który od 15. roku życia koncertuje z największymi gwiazdami muzyki gospel. Współpracował z takim legendami jak Aretha Franklin, Dionne Warwick, Kirkiem Franklinem, czy Marvinem Sappem. Grał również ze znanym przed laty zespołem Destiny’s Child z Beyonce na czele. Od wielu lat koncertuje również z legendarnym bandem The Isley Brothers i kultowym wokalistą r’n’b R. Kelly’m. Rodgers od lat jest także dyrektorem muzycznym i perkusistą giganta muzyki gospel – zespołem Freda Hammonda. Calvin Rodgers, jak sam podkreśla, jest muzykiem gospel, świetnie się też czuje w klimatach r’n’b, soul i funk.

Amerykanin bardzo lubi wchodzić w interakcję z fanami, dlatego też bardzo chętnie udziela warsztatów perkusyjnych. Takie też odbędą się na początku października w Grodzisku. – Zachwycony europejską publicznością artysta z niecierpliwością wyczekuje spotkania z polskimi fanami, szczególnie że będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce i jedyne show w tej części Europy! – zapowiadają organizatorzy.

Klinika perkusyjna Calvina Rodgersa odbędzie się 2 października w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9 w Grodzisku. Start o godz. 19.00. Bilety w cenie 60 zł dostępne są w kasie kina CK.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi