01 02 2018

Walentynkowy koncert Katarzyny Żak

01.02.2018, godz.: 07:31
Walentynkowy koncert Katarzyny Żak
fot. Wikipedia/CC BY-SA 4.0

Katarzyna polska aktorka znana między innymi z serialu „Ranczo”, której nieobce są także występy estradowe w charakterze wokalistki, już za niespełna dwa tygodnie da koncert w Jaktorowie. Wstęp na wydarzenie będzie wolny.

Katarzyna Żak obecna jest na scenie i deskach teatru od ponad 30 lat. Aktualnie występuje w warszawskich teatrach: Roma, Och-Teatr, Capitol, Syrena i Komedia. Wielu widzów kojarzy ją z pewnością z postacią pani Solejukowej z serialu „Ranczo Wilkowyje”.

Obok kariery aktorskiej Katarzyna Żak od lat występuje także z recitalami i koncertami na scenach całej Polski. Artystka obdarzona jest ciepłą barwą głosu, co przydaje nastrojowości wykonywanym przez nią utworom.

Nie inaczej będzie także podczas koncertu walentynkowego w Jaktorowie. Ten zaplanowano na 11 lutego o godz. 15.00 w auli gimnazjum w Jaktorowie. Wydarzenie nie bez kozery zatytułowano „piosenki z dobrym tekstem”, bowiem artystka zaśpiewa utwory m.in. Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.

Wstęp wolny.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi