30 10 2016

W Książenicach będzie stacja paliw

30.10.2016, godz.: 10:34
W Książenicach będzie stacja paliw
Fot. GrodziskNews.pl

W naszym powiecie niebawem pojawi się kolejna stacja paliw. Nowy obiekt powstanie w Książenicach.

Liczba stacji paliw w naszym powiecie systematycznie rośnie. Swoje obiekty mają największe koncerny paliwowe. Jest m.in. Shell, Lukoil, Statoil, Bliska, MOMO, BP, Lotos, PKN Orlen. Ten ostatni kilka dni temu rozpoczął budowę kolejnej stacji, tym razem przy drodze łączącej trasę katowicką z autostradą A2.

Powstanie ona przy ul. Mazowieckiej w Książenicach, naprzeciwko składu budowlanego tuż przy granicy z Maryninem. Prace już ruszyły, prowadzone są roboty ziemne. Zgodnie z danymi zawartymi na tablicy informacyjnej na placu budowy, roboty mają zakończyć się w przyszłoroczne walentynki. Przedstawiciele inwestora twierdzą jednak, że stacja zostanie oddana otwarta dla kierowców znacznie wcześniej. – Oddanie do użytku nowej stacji w Książenicach planowane jest do końca bieżącego roku – usłyszeliśmy w biurze prasowym PKN Orlen.

orlen-ksiazenice-fot-dp1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi