21 05 2018

W czerwcu zmiany w rozkładzie Kolei Mazowieckich

21.05.2018, godz.: 13:39
W czerwcu zmiany w rozkładzie Kolei Mazowieckich
fot. Piotr Antos

10 czerwca zacznie obowiązywać korekta rozkładu jazdy na kolei. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe. Zmiana będzie obowiązywać do 1 września.

Nowy rozkład jazdy zakłada kursowanie pociągów z podobną częstotliwością jak tan obecny (będzie ciut więcej kursów w szczytach komunikacyjnych), zmienią się głównie godziny odjazdu większości pociągów. Oczywiście żaden z nich nie zatrzyma się między Grodziskiem a Warszawą Zachodnią, przez co czas podróży pociągiem z Grodziska do Śródmieścia wciąż będzie krótszy o około 10 minut niż przed rozpoczęciem remontu.

To zarazem ostatnia korekta podczas remontu linii 447 przy zamkniętych obu torach podmiejskich. Wraz z początkiem września wejdzie w życie nowy rozkład uwzględniający już kursowanie pociągów zatrzymujących się na poszczególnych przystanka pomiędzy Grodziskiem a Warszawą Zachodnią.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata