18 12 2016

Uwaga, ślisko na drogach! Trzy auta w rowie

18.12.2016, godz.: 12:31
Uwaga, ślisko na drogach! Trzy auta w rowie
fot. GrodziskNews

Nieco wcześniej przed czołowym zderzeniem w Odrano Woli, na ul. Topolowej w Międzyborowie trzy samochody wpadły do rowu. Prawdopodobne przyczyny obu zdarzeń takie same: zbyt duża prędkość jak na panujące warunki. – Dziś jest bardzo ślisko, prosimy kierowców o zachowanie wzmożonej ostrożności – apelują grodziscy policjanci.

W zdarzeniu na ul. Topolowej w Międzyborowie także doszło na łuku drogi. – Przed godz. 10.00 trzy samochody: Skoda Felicia, Fiat Uno i Daewoo Nexia jeden po drugim wpadły w poślizg na łuku drogi i wpadły do rowu. Osobom podróżującym autami nic się nie stało – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Do kolizji przyczyniła się prędkość jazdy, to znaczy niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze – dodaje.

A warunki, jak podkreślają policjanci, są dziś trudne. – Jest bardzo ślisko i naprawdę nietrudno o niepożądane zdarzenia na drodze. Apelujemy więc do kierowców o rozwagę i szczególną ostrożność, by uniknąć kolizji lub wypadku – zaznacza Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

1

Dodaj Komentarz

  • Hubert

    To samo co w Odrano Woli, służby drogowe smacznie spały, chociaż padał marznący deszcz od soboty wieczorem…

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi