26 11 2018

Uszkodzili gazociąg i wodociąg na Kieleckiej [VIDEO]

26.11.2018, godz.: 18:33
Uszkodzili gazociąg i wodociąg na Kieleckiej [VIDEO]
Fot. Czytelnik Wojciech

W poniedziałkowe popołudnie na ul. Kieleckiej w Grodzisku robotnicy uszkodzili rury z gazem i wodą. Zdarzenie mogło mieć poważne konsekwencje, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na rogu ulic Kieleckiej i Robotniczej, naprawiali wodę i rozwalili rurę od gazu… – napisał nam Wojciech. Do wiadomości dołączył zdjęcia.

Strażacy precyzują. – O godz. 17.39 otrzymaliśmy zgłoszenie, że podczas prac ziemnych został uszkodzony wodociąg oraz gazociąg średniego ciśnienia. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, a także pogotowie gazowe i wodociągowe. Nikomu nic się nie stało, nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców – informuje st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Trwają prace naprawcze. Nie wiadomo jednak jak długo potrwają.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Film nadesłał Czytelnik Mariusz

Fot. Czytelnik Wojciech

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Uszkodzili gazociąg i wodociąg na Kieleckiej [VIDEO]”

  1. jscst pisze:

    Pewnie braki w mapach…

  2. Wojjtek pisze:

    winna była żle położona instalacja gazowa – niezgodnie z dokumentacją, gaz przechodził nad rurami z wodą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata