25 02 2019

Urząd pyta mieszkańców o potrzebne inwestycje

25.02.2019, godz.: 07:52
Urząd pyta mieszkańców o potrzebne inwestycje
Fot. Pixabay

Żabiowolski magistrat zamierza poznać zdanie mieszkańców dotyczące inwestycji, które – ich zdaniem – powinny zostać zrealizowane w najbliższych latach. Urzędnicy opublikowali specjalną ankietę.

Jak poinformował magistrat, w najbliższym czasie podjęte zostaną prace dotyczące aktualizacji wieloletniego planu inwestycyjnego gminy. Jednak zanim to nastąpi władze Żabiej Woli chcą się dowiedzieć, jakich inwestycji oczekują mieszkańcy. Dlatego też uruchomiono specjalną ankietę na stronie magistratu.

W formularzu należy podać imię i nazwisko, a także miejsce zamieszkania. Następnie należy wybrać z jakiego powinna zostać poczyniona inwestycja, a poniżej ją opisać. Po wybraniu lokalizacji inwestycji, należy uzasadnić dlaczego właśnie ta inwestycja powinna zostać zrealizowana.

Formularz jest dostępny tutaj i będzie aktywny do 31 marca.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi