29 08 2019

Uratujmy serce i życie Filipa

29.08.2019, godz.: 07:31
Uratujmy serce i życie Filipa
fot. Siepomaga.pl

Filip z Brwinowa ma zaledwie 5 lat, a szpitalne sale zna już znacznie lepiej niż własne podwórko. Przeszedł siedem operacji na otwartym sercu – każdą w walce o życie. Dla wielu lekarzy jego schorzenie jest jak wyrok śmierci, lecz szansą na wyleczenie chłopca jest kosztowna operacja w USA.

Chłopiec przyszedł na świat ze złożoną wadą serca – tzw. sercem jednokomurkowym, nieprawidłowym spływem żył płucnych, nadciśnieniem płucnym oraz brakiem przepływu krwi z lewego płuca do serca.Rodziny niestety nie stać na samodzielne sfinansowanie tak kosztownego zabiegu, stąd apel najbliższych o pomoc dla Filipa. Przyłączamy się do niego.

– Nie wiem, ile razy słyszałam, że to koniec. Nie wierzyłam. Filipek walczy z całą listą chorób. Tak złożona choroba serca to dla większości lekarzy wyrok śmierci. Serce zdaje się z każdym dniem poddawać bardziej. W końcu pojawiła się nadzieja. Filipek dostał kwalifikację do Boston’s Children Hospital, gdzie lekarze mogą uratować jego życie! Niestety, cena zdrowia mojego synka jest ogromna. Z Twoją pomocą mamy szansę! – mówi mama Filipa.

– Każdy dzień życia Filipa to cud, a noc to czuwanie. W ciągu dnia mój synek przyjmuje aż 16 leków wspomagających pracę serduszka. Każda infekcja jest dla niego bardzo groźna, ten rok to dla nas prawdziwa próba – prawie 5 miesięcy w szpitalu z powodu zapalenia płuc. Pobyt w szpitalu sprawił, że jego nosi zapomniały jak chodzić. Musiał nauczyć się tego na nowo. Nie chcę myśleć, co jeszcze może się stać. Pomóż mi ratować Filipa! – prosi o pomoc.

Przyłączamy się do tego apelu. Pomóc można przez wpłatę choćby złotówki na subkonto fundacji Siepomaga – TUTAJ.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata