04 05 2018

Rusza remont podkowiańskiego urzędu

04.05.2018, godz.: 10:32
Rusza remont podkowiańskiego urzędu
Fot. GrodziskNews.pl

Właśnie rusza termomodernizacja Urzędu Miasta Podkowa Leśna. Mogą pojawić się niewielkie utrudnienia w funkcjonowaniu placówki.

Zakres prac w urzędzie obejmuje m.in. rozebranie istniejącej posadzki parteru budynku z wykonaniem docieplenia i ułożeniem nowych pokryć podłogowych, docieplenie ścian szczytowych od wewnątrz z uwzględnieniem demontażu zabudowy z płyt G-K i ponownym montażem oraz odmalowaniem ścian, częściowe ocieplenie połaci dachu, wymiana stolarki okiennej na drewnianą, roboty związane z adaptacją łazienki na parterze do potrzeb osób niepełnosprawnych, czy powiększenie pomieszczenia nr 17 i wymiana opraw oświetleniowych.

Termomodernizacja urzędu ma kosztować 243 tys. zł. Podkowa Leśna na ten cel otrzymała dotację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020.

Prace remontowe mogą powodować małe utrudnienia w funkcjonowaniu urzędu. Urzędnicy poinformowali właśnie, że w poniedziałek 7 maja Biuro Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych i Urząd Stanu Cywilnego będą czynne od godziny 12.00 do 18.00, czyli znacznie krócej niż zwykle.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi