25 04 2017

Reymonta już gotowa

25.04.2017, godz.: 10:10
Reymonta już gotowa
Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

Drogowcy zakończyli przebudowę ul. Reymonta w Podkowie Leśnej. Inwestycja obejmowała fragment na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Żeromskiego.

Przebudowa ul. Reymonta ruszyła 6 marca. Urzędnicy z podkowiańskiego magistratu informowali, że roboty mają się zakończyć na początku maja. Jednak droga z kostki brukowej jest już dostępna dla kierowców, bez utrudnień, z dość łagodnymi progami zwalniającymi.

To był ostatni fragment ul. Reymonta, który czekał na przebudowę. W 2011 r. wyłożono kostką brukową odcinek od ul. Jana Pawła II do ul. Ejsmonda, a w 2014 r. od ul. Ejsmonda do ul. Żeromskiego. Teraz droga jest już gotowa na całym fragmencie od ul. Jana Pawła II do ul. Słowackiego.

Przebudowa ostatniego fragmentu ul. Reymonta kosztowała 526 tys. zł.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi