02 03 2017

Problemy na kolei. Pociągi opóźnione

02.03.2017, godz.: 20:18
Problemy na kolei. Pociągi opóźnione
Fot. Piotr Antos

Składy Kolei Mazowieckich kursujące w czwartkowy wieczór po linii skierniewickiej mogą być opóźnione nawet o kilkadziesiąt minut. Doszło bowiem do dwóch awarii.

Na odcinku między Żyrardowem a Grodziskiem zepsuł się pociąg towarowy i ruch jest prowadzony wahadłowo tylko po jednym torze. Jak informują PKP Polskie Linie Kolejowe, w wyniku tej awarii składy mogą doznawać 20-minutowych opóźnień.

Jednak to nie koniec. Między Żyrardowem a Radziwiłłowem pojawiła się usterka urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Tutaj zarządca infrastruktury kolejowej mówi o opóxnieniach rzędu 10 minut.

Efekt jest taki, że obecnie jeden ze składów z Skierniewic do Warszawy Wschodniej jest opóźniony o 30 minut, a inny w tej samej relacji ma 27 minut poślizgu. Z kolei pociąg jadący w przeciwnym kierunku ma jak na razie tylko kilka minut opóźnienia (informacje według PortalPasażera.pl).

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi