06 06 2019

Problem z wodą także w Milanówku

06.06.2019, godz.: 13:26
Problem z wodą także w Milanówku
fot. Pixabay

Nie tylko w Grodzisku wodociągowcy zmagają się z niskim ciśnieniem wody w te upalne dni. Podobny problem mają w Milanówku. Tam też wybrzmiewa analogiczny apel: oszczędzajmy wodę.

Spadki ciśnienia wody – podają milanowscy wodociągowcy – spowodowane są ponadnormatywnym rozbiorem wody w okresie wysokich temperatur powietrza.

– Służby monitorują i dokładają wszelkich starań, aby powyższe sytuacje były krótkotrwałe. Prosimy o rozważny i możliwie oszczędny pobór wody.
Zwiększony pobór wody wodociągowej powoduje spadek ciśnienia w sieci, co w konsekwencji utrudnia dostawę wody do mieszkań na wyższych piętrach. Prosimy o wykorzystywanie wody przede wszystkim do celów bytowych. – informują wodociągowcy.

– W przypadku konieczności używania wody do podlewania trawników, ogrodów, mycia samochodów oraz napełniania przydomowych basenów zalecamy wykonywanie tych czynności w godzinach od 23:00 do 6:00 – dodają.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi