22 05 2019

Próba samobójcza w Międzyborowie?

22.05.2019, godz.: 08:28
Próba samobójcza w Międzyborowie?
Fot. GrodziskNews.pl

We wtorkowy poranek służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące próby samobójczej w Międzyborowie.

– Coś się stało w Międzyborowie. Przy ul. Okrężnej jest pogotowie, policja i straż pożarna – poinformowała Michalina.

Strażacy wyjaśniają. – O godz. 7.55 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące próby samobójczej przy ul. Okrężnej w Międzyborowie. Podobno mężczyzna miał wysłać koledze SMS-a ze swoimi zamiarami. Na miejsce zostały więc wysłane służby ratunkowe. Gdy przyjechaliśmy pod wskazany adres, nie podejmowaliśmy już żadnych działań, ponieważ ten mężczyzna był już pod opieką pogotowia ratunkowego. Nic mu się nie stało – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

O komentarz poprosiliśmy również policję. – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 7.30. Potwierdzamy, że był SMS ze strony mieszkańca, na szczęście nic złego się nie wydarzyło. Nic więcej w tej sprawie powiedzieć nie mogę – zaznacza asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi