21 03 2019

Pozimowe naprawy dróg

21.03.2019, godz.: 07:31
Pozimowe naprawy dróg
fot. GrodziskNews

Po stopnieniu śniegów milanowski zakład gospodarki komunalnej i mieszkaniowej zabrał się za poprawę stanu dróg gruntowych w mieście ogrodzie. I zapewne ma co robić, gdyż ten typ tras dominuje w Milanówku.

Rokrocznie służby drogowe w każdym samorządzie mają ten sam twardy orzech do zgryzienia, czyli naprawę i równanie nawierzchni, które po zimie są nie tylko dziurawe niczym ser szwajcarski, lecz także wyboiste, a po każdym deszczu wiele z nich zamienia się w małe bagna.

Milanowski ZGKiM poinformował, że już zdążył poprawić stan ponad 20 dróg. Są to następujące ulice: Polna, Rososzańska, Niezapominajki, Zielna, Fieldorfa, Hellera, Kraszewskiego, Wąska, Wojska Polskiego, Żukowska, Macierzanki, Grodeckiego, Żwirki, Cicha, Urocza, Różana, Plantowa, Norwida, Moniuszki, Reymonta, Żukowska, Lipowa, Okopy Górne, Iwaszkiewicza oraz Spacerowa od Mickiewicza do Krasińskiego.

Jednocześnie drogowcy zapowiedzieli, że wkrótce przystąpią do „łatania” nawierzchni asfaltowych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata