28 10 2016

Pożar warsztatu. Sześć zastępów straży w akcji

28.10.2016, godz.: 12:45
Pożar warsztatu. Sześć zastępów straży w akcji
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś przed południem w miejscowości Słubica A w gminie Żabia Wola wybuchł pożar warsztatu. Na miejscu jest sześć wozów strażackich.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Słubicy trwa akcja gaszenia pożaru w jednym z budynków. W akcji bierze udział wielu strażaków – mówi Michał.

Strażacy z Grodziska potwierdzają. – Około godz. 11.35 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru w miejscowości Słubica A warsztatu przyległego do budynku mieszkalnego. Gdy dojechaliśmy na miejsce wszyscy, którzy wcześniej znajdowali się w tych obiektach, byli już na zewnątrz. Nie musieliśmy już więc zarządzać ewakuacji. Nikomu nic się nie stało. Obecnie trwa dogaszanie pożaru – mówią strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W akcji gaśniczej bierze udział sześć zastępów straży pożarnej: dwie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska oraz po dwie z OSP Skuły i OSP Żelechów.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi