06 12 2018

Pożar auta na Chrzanowskiej

06.12.2018, godz.: 13:25
Pożar auta na Chrzanowskiej
fot. Czytelnik Grzegorz

Kilka stresowych chwil przeżył kierowca samochodu osobowego, którego silnik zapłonął podczas jazdy. Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie na ul. Chrzanowskiej Grodzisku.

Wieści o tym wraz ze zdjęciami przekazał nam jeden z czytelników.– W środę około godz. 15.00 miał miejsce pożar samochodu osobowego na ul. Chrzanowskiej. Pożar został szybko ugaszony dzięki pomocy kierowcy ciężarówki, który użyczył dużej gaśnicy – relacjonuje pan Grzegorz.

O szczegóły dopytujemy strażaków. – Rzeczywiście, około 15.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu. Po dojeździe na miejsce ogień został już w zasadzie ugaszony przez kierowcy przy użyciu gaśnic proszkowych. NAsze działania polegały na do przelaniu zarzewia ognia wodą – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

fot. Czytelnik Grzegorz

 

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi