06 02 2018

Powstanie Ogród Matki i Dziecka. Najpierw projekt

06.02.2018, godz.: 17:11
Powstanie Ogród Matki i Dziecka. Najpierw projekt
fot. GrodziskNews

Podkowa Leśna zamierza stworzyć nowe miejsce do wypoczynku i rekreacji „pod chmurką”. Magistrat już wkrótce powinien rozstrzygnąć przetarg na projekt Ogrodu Matki i Dziecka.

Firma wyłoniona w postępowaniu będzie miała za zadanie stworzyć najpierw roboczą koncepcję zagospodarowania terenu pod park, a po jej akceptacji przez magistrat przystąpi do sporządzenia pełnej dokumentacji projektowej obiektu.

Ogród Matki i Dziecka pojawi się w centrum Podkowy – na działce pomiędzy kościołem św. Krzysztofa a budynkiem magistratu. Będzie na nim plac zabaw dla dzieci, nasadzenia zieleni, elementy małej architektury (ławki i kosze na śmieci) oraz ławka-pomnik.

Wszystkie te elementy mają znaleźć się w projekcie. Pełna dokumentacja ma być natomiast gotowa w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi