14 02 2019

Poranne kolizje w Żelechowie

14.02.2019, godz.: 10:37
Poranne kolizje w Żelechowie

Do dwóch kolizji w niedługim czasie po sobie doszło w miejscowości Żelechów (gm. Żabia Wola). W drugim przypadku interweniowały służby medyczne, na szczęści nikomu nic poważnego się nie stało.

Najpierw doszło do zdarzenia przy ul. Topolowej. – Około godz. 7.40 kierowca seata stracił panowanie na pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Prawdopodobnie nie zachował szczególnej ostrożności – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Około godz. 8.30 z kolei doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu z ul. Chełmońskiego w Żelechowie. W kolizji uczestniczyli kierowcy dwóch hond, a pierwsi na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy, którzy wezwali policję.

– Do wezwania pojechały trzy nasze zastępy. Dwa zastępy z Państwowej Straży Pożarnej i jeden z OSP Żelechów. W jednym z aut podróżował kierowca i jego 5-letnia córka. W drugim pojeździe tylko kierowca. Wezwano pogotowie, ale na szczęście okazało się, iż nie wymagał większej pomocy medycznej – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi