11 05 2018

Policjanci zatrzymali dilera narkotyków i jego klientów

11.05.2018, godz.: 20:27
Policjanci zatrzymali dilera narkotyków i jego klientów
Fot. Policja.pl

W domu jednego z mieszkańców jaktorowskiej gminy policjanci zarekwirowali 10 gramów amfetaminy, dwie torebki marihuany oraz woreczek z haszyszem. Funkcjonariusze zatrzymali handlarza oraz dwóch jego klientów.

Grodziscy policjanci ustalili miejsce gdzie może dochodzić do handlu narkotykami. Gdy podjechali pod wskazany adres rozpoczęli obserwację posesji. Podczas akcji sprawdzili dwóch kierowców, którzy wjechali na posesje na chwilę. Okazało się, że zarówno 33-latek, jak i 37-latek wyszli z nieruchomości z narkotykami, a dokładniej z amfetaminą. Obaj zostali zatrzymani.

Funkcjonariusze weszli do obserwowanego domu. Podczas przeszukania zabezpieczyli ponad 5   gramów amfetaminy, prawie 2 gramy marihuany i porcję haszyszu, a także puste opakowania i przedmioty przygotowane do porcjowania narkotyków. Kolejnych 5 torebek z   amfetaminą policjanci znaleźli w ubraniu 36-letniego mieszkańca posesji. Sebastian Ż. został zatrzymany.

Mężczyzna usłyszał zarzuty udzielania i posiadania narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku policji i zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Jego klienci odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi