11 09 2019

Podkowa też z sukcesem w plebiscycie na modernizację roku

11.09.2019, godz.: 19:35
Podkowa też z sukcesem w plebiscycie na modernizację roku
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Pisaliśmy już o cennym sukcesie Grodziska w plebiscycie „Modernizacja roku 2018”, w którym pierwszą nagrodę zdobyła budowa Mediateki. Smak takiego sukcesu w ubiegłym roku poznała też Podkowa Leśna. W tym natomiast znalazła się ze swoją modernizacją w ścisłym finale plebiscytu.

Ów finał przyniosła Podkowie termomodernizacja budynku urzędu miasta wraz z odtworzeniem jego historycznego wygląd. – W imieniu Podkowy Leśnej wyróżnienie odebrała Sekretarz Miasta Małgorzata Smysło. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 5 września  br. w Zamku Królewskim w Warszawie – napisał na swoim blogu burmistrz Artur Tusiński.

– Przypomnę, że remont  budynku urzędu został przeprowadzony w 2018 roku. Zostały między innymi wymienione okna, podłogi parteru, które zyskały także izolację, część instalacji elektrycznej i teletechnicznej, docieplono ściany szczytowe piętra i część dachu. Elewacja budynku została wykonana z  odtworzeniem jej historycznego wyglądu. Remont został w dużej mierze sfinansowany ze środków zewnętrznych – przypomniał włodarz Podkowy.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata