18 09 2018

Po pijanemu uderzył w latarnię

18.09.2018, godz.: 13:12
Po pijanemu uderzył w latarnię
Fot. grodzisk.pl

Grodziscy strażnicy miejscy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę samochodu dostawczego, który uderzył w latarnię uliczną.

Mimo surowych kar dla kierowców za jazdę pod wpływem alkoholu, na naszych ulicach wciąż pojawiają się osoby, które zdecydowały się wsiąść za kółko po spożyciu alkoholu. Ostatnio informowaliśmy o nieodpowiedzialnym zachowaniu 21-latka, który prowadził ciągnik rolniczy mając dwa promile alkoholu w organizmie. Na dodatek pojazd nie miał świateł i mężczyzna oświetlał sobie drogę… telefonem komórkowym (więcej tutaj).

Teraz strażnicy miejscy poinformowali o zatrzymaniu kierowcy samochodu dostawczego, który prowadził będąc pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze straży miejskiej patrolujący rejon ul. Kościuszki zauważyli jak bus wjechał w latarnię oświetlenia ulicznego. W trakcie czynności strażnicy wyczuli od kierowcy wyraźną woń alkoholu, ponadto jego zachowanie wskazywało na to, że może być nietrzeźwy.

Na miejsce wezwano policję, która przebadało go alkomatem. Okazało się, że miał on promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany.

Fot. grodzisk.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi