08 03 2018

Osiem dróg do remontu

08.03.2018, godz.: 07:45
Osiem dróg do remontu
Fot. GrodziskNews.pl

Żabiowolski magistrat zamierza niebawem wyremontować osiem lokalnych dróg na terenie gminy.

Urzędnicy właśnie ogłosili przetarg na remont kilku ulic przy użyciu destruktu asfaltowego. Przejdą go następujące ulice: Orchidei w Słubicy B, Działkowa w miejscowości Ojrzanów Towarzystwo, Wiśniowa w Lisówku i Zarębach, Chabrowa, Rumiankowa i Rolnicza w Żabiej Woli, Zarzeczna w Słubicy A i Usługowa w Zalesiu.

Zadanie obejmuje m.in. oczyszczenie pasa drogowego z roślinności, mechaniczne wyprofilowanie z uzupełnieniem kruszywa, w razie potrzeby wykonawca uzupełni podbudowę kruszywem, oraz ułoży nową nawierzchnię z destruktu pofrezowego i powierzchniowo utrwali emulsją asfaltową i grysami kamiennymi. Pobocza i zjazdy zostaną wyprofilowane i wyrównane kruszywem.

Roboty mają ruszyć nie wcześniej niż w maju, a zakończą się najpóźniej do 30 sierpnia 2018 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi