25 03 2015

Od dziś honorowanie biletów w pociągach Inter Regio

25.03.2015, godz.: 09:54
Od dziś honorowanie biletów w pociągach Inter Regio
fot. Piotr Antos

Dobre wiadomości dla pasażerów „dużej” kolei. Od dziś w pociągach Przewozów Regionalnych można jeździć na biletach Kolei Mazowieckich. Co więcej, wraz z biletami KM uwzględniane będą również bilety ZTM ważne w ramach oferty wspólnego biletu.

Dzięki temu pasażerowie posiadający bilety KM będą mogli podróżować składami Inter Regio na całej linii Warszawa–Skierniewice. Natomiast w przypadków posiadaczy biletów ZTM przejazd wspomnianymi pociągami obejmować ma odcinek pomiędzy Warszawą Wschodnią a Ursusem Niedźwiadkiem. Oferta obowiązuje od dziś (25 marca) aż do 12 grudnia.

Już wcześniej informowaliśmy, że Koleje Mazowieckie doszły do porozumienia z PKP Intercity w sprawie wzajemnego honorowania biletów również do 12 grudnia. Na czym ono polega? W składach KM honorowane są wszystkie ważne bilety, określone w taryfie przewozowej PKP Intercity. Podobnie w pociągach IC – tam honorowane będą wszystkie ważne bilety KM, a także bilety ZTM na odcinkach Warszawa Wschodnia – Pruszków (druga strefa biletowa ZTM) oraz Warszawa Wschodnia – Ursus Niedźwiadek (pierwsza strefa ZTM). Ponadto w pociągach TLK kursujących przez stację Mokra, honorowane są wszystkie ważne bilety KM wydane na przejazd w relacji od/do stacji Skierniewice z/w kierunku Warszawy.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Od dziś honorowanie biletów w pociągach Inter Regio”

  1. Agnieszka Zawadzka pisze:

    Jak to nie ma interRegio? Coś się zmieniło?
    Ja się z takich ofert i udogodnień cieszę, bo sporo ułatwiają.

  2. boss27 pisze:

    Bardzo dobry pomysł. To usprawni podróżowanie, a przecież o to chodzi aby jak najmniej było trzeba spędzać przy kasach biletowych itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata