09 10 2018

Nocna kradzież auta w Książenicach

09.10.2018, godz.: 14:13
Nocna kradzież auta w Książenicach
fot. Policja

Do naszej redakcji napłynęły dziś informacje o nocnej kradzieży dwóch samochodów w Książenicach. Policja potwierdziła kradzież jednego pojazdu z zamkniętej posesji oraz podejrzenie usiłowania kradzieży samochodu z innej posesji.

Z doniesień, które napłynęły do redakcji wynika, że z dwóch posesji w Książenicach skradzione zostały dwa auta: mitsubishi oraz honda. Policja precyzuje te informacje, choć nie zdradza zbyt wiele. – Możemy potwierdzić, że doszło do kradzieży jednego auta z zamkniętej posesji w Książenicach oraz prawdopodobnie usiłowania kradzieży drugiego samochodu z innego miejsca – wyjaśnia asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– W tym drugim przypadku o próbie kradzieży powiadomił policję właściciel auta, który zastał je otwarte, mimo że wcześniej zamknął wszystkie drzwi. Będziemy pracować w obu tych sprawach. Ze względu na dobro działań nie mogę powiedzieć więcej – zaznacza Katarzyna Zych.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi