reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

10 2018

Nocna kradzież auta w Książenicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Nocna kradzież auta w Książenicach - Grodzisk News


Do naszej redakcji napłynęły dziś informacje o nocnej kradzieży dwóch samochodów w Książenicach. Policja potwierdziła kradzież jednego pojazdu z zamkniętej posesji oraz podejrzenie usiłowania kradzieży samochodu z innej posesji.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z doniesień, które napłynęły do redakcji wynika, że z dwóch posesji w Książenicach skradzione zostały dwa auta: mitsubishi oraz honda. Policja precyzuje te informacje, choć nie zdradza zbyt wiele. ? Możemy potwierdzić, że doszło do kradzieży jednego auta z zamkniętej posesji w Książenicach oraz prawdopodobnie usiłowania kradzieży drugiego samochodu z innego miejsca ? wyjaśnia asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

? W tym drugim przypadku o próbie kradzieży powiadomił policję właściciel auta, który zastał je otwarte, mimo że wcześniej zamknął wszystkie drzwi. Będziemy pracować w obu tych sprawach. Ze względu na dobro działań nie mogę powiedzieć więcej ? zaznacza Katarzyna Zych.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.