04 10 2017

Nieletni odpowie za włamanie i kradzież

04.10.2017, godz.: 08:01
Nieletni odpowie za włamanie i kradzież
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Milanowscy strażnicy miejscy ujęli, a następnie przekazali policji 17-letniego Roberta  J. Policjanci wkrótce ustalili, że młody mężczyzna włamał się do kiosku i ukradł z niego kilka paczek papierosów. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło nad ranem. Około godz. 4.00 na jedną z milanowskich ulic został wezwany policyjny patrol. Ze zgłoszenia wynikało, że strażnicy miejscy ujęli sprawcę włamania do kiosku. Mundurowi potwierdzili dokonanie przestępstwa i zatrzymali Roberta J.

Z ustaleń tych wynikało, że w kiosku sprawca włamania wyrwał roletę antywłamaniową i wybił szybę oraz zabrał kilka paczek papierosów. Podczas rozmowy w policyjne jednostce zatrzymany młodzieniec przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Dodaj Komentarz

  • Monika Cieplak

    po co ten areszt -trzeba biblijnych pastorów prosic zeby sie modlili za tych młodych ludzi więzienie nic nie zmieni , bedzie tylko gorzej -pastorzy rece położa i sie pomodlą a zobaczycie cuda , ten swiat tylko karze a nie rozwiązuje problemów -kiedy w końcu zrozumiemy że tylko JEZUS jest wolnością i zmienia ludzi, tak jak w tym najgorszym wiezieniu -https://www.youtube.com/watch?time_continue=2788&v=SfDG6c0AjRg -trzeba pomagac a nie karać niech pastorzy się pomodlą a sam naprawi szkody które zrobił i to nie to ze bedzie mósiał , ale dlatego że bedzie tego pragnął pomagac innym -więc dajmy szanse pastorom nie ksiądż tylko pastor biblijny np,https://www.youtube.com/watch?v=zka4DUYeJ5g

    • adamos

      Dobre dobre heheh ;);)

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi