12 08 2019

Na długi weekend z biletem wycieczkowym

12.08.2019, godz.: 13:10
Na długi weekend z biletem wycieczkowym
fot. Koleje Mazowieckie

Obowiązująca zwyczajowo od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczoru oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich będzie dłuższa przy okazji zbliżającego się długiego weekendu.

W najbliższy czwartek przypada Święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz Święto Wojska Polskiego. To ustawowo dzień wolny od pracy, co oznacza że czeka nas długi weekend. A zawsze przy takiej okazji Koleje Mazowieckie przedłużają obowiązywanie Biletu Wycieczkowego.

Na podstawie biletu „tam” lub „tam i z powrotem” można odbyć przejazd pociągiem KM w relacji do 200 km. Przedłużona oferta obowiązywać będzie po raz pierwszy środę 14 sierpnia od godz. 18.00 w aż do niedzieli 18 sierpnia włącznie, konkretnie do północy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi