22 12 2018

Muzyka Franka Sinatry w grodziskim CK

22.12.2018, godz.: 19:19
Muzyka Franka Sinatry w grodziskim CK
Fot. centrumkultury.eu

18 stycznia salę widowiskową Centrum Kultury opanuje klimat lat 40. i 50. Grupa Gentle Swing wykona utwory Franka Sinatry.

Frank Sinatra uznawany jest z najwybitniejszego amerykańskiego piosenkarza XX wieku, a jego muzyka za ponadczasową. Ze względu na swój status nazywany był po prostu „The Voice” czyli „głos”. Szacowany nakład ze sprzedaży wszystkich jego wydawnictw na całym świecie wynosi ponad 150 milionów egzemplarzy, co czyni go jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w dziejach.

W styczniu utwory tego artysty będzie mogli usłyszeć na koncertach karnawałowych w ramach cyklu „Gdzie są gwiazdy z tamtych lat” – Tribute to Frank Sinatra. Wykona je poznański zespół Gentle Swing w składzie: Julian Kuczyński (wokal, trąbka), Kamil Lis (klawisze), Piotr Jaraszkiewicz (perkusja) oraz Wojciech Judkowiak (kontrabas). Poniżej utwór Franka Sinatry „Under my skin” w wykonaniu Gentle Swing.

Bezpłatne wejściówki są dostępne w kasie kina Centrum Kultury. Jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwa bilety. Zaplanowano dwa koncerty – o godzinie 10.00 i godzinie 12.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi