03 04 2019

Milanówek też otworzy ogrody. Czeka na zgłoszenia

03.04.2019, godz.: 19:04
Milanówek też otworzy ogrody. Czeka na zgłoszenia
Fot. Mat. organizatora

Milanówek jest kolejnym po Podkowie Leśnej miastem w regionie, w którym pełną parą ruszyły przygotowania do Festiwalu Otwarte Ogrody.

– Jak co roku zapraszamy na kameralne wydarzenia w milanowskich, zielonych ogrodach. Wspólnie z gospodarzami, będzie można wziąć udział w licznych warsztatach, wystawach, koncertach, spotkaniach artystycznych czy wycieczkach. Przewodnią ideą Festiwalu jest powrót do tradycji, prezentacja dorobku kulturalnego artystów, malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, pisarzy, pasjonatów, mieszkających w Milanówku. Spotkania w ogrodach umożliwiają bezpośredni kontakt z twórcami. To świetna okazja do poznania dziedzictwa Milanówka i bliższej integracji z sąsiadami! – powiada Milanowskie Centrum Kultury organizujące imprezę.

– „Ogrody” są miejscem spotkań wszystkich pokoleń mieszkańców, dając możliwość interesującego spędzenia czasu, poznania ciekawych ludzi i ich twórczości. Zapraszamy malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, pisarzy oraz wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi zainteresowaniami i pasjami, do otwarcia swojego ogrodu i prezentacji lub udostępnienia ogrodu innym artystom czy twórcom – dodaje.

MCK czeka zatem na zgłoszenia. Wystarczy zapoznać się z regulaminem a następnie wypełnić kartę zgłoszeniową. Oba pliki dostępne tutaj i tutaj. Wypełnione należy złożyć w sekretariacie MCK przy ul. Kościelnej 3 lub przesłać mailowo: sekretariat@mckmilanowek.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 maja.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata