13 08 2017

Milanówek dofinansuje wymianę ogrzewania

13.08.2017, godz.: 13:17
Milanówek dofinansuje wymianę ogrzewania
Fot. Pixabay

W najbliższą środę ruszy nabór wniosków na wymianę systemu ogrzewania na proekologiczne. Milanówek dofinansuje zakup kotła grzewczego.

Nabór wniosków będzie prowadzony od 16 do 31 sierpnia gmina dofinansowuje zakup nowego kotła grzewczego (gazowego lub elektrycznego) w wysokości do 75 proc. poniesionych kosztów, ale nie więcej niż 5 tys. zł.

Pierwszeństwo będą miały wnioski tych mieszkańców, którzy zamierzają wymienić piec węglowy na gazowy lub elektryczny. Kupowany piec musi być fabrycznie nowy i posiadać gwarancję, z kolei stary musi zostać zlikwidowany w taki sposób, aby niemożliwe było korzystanie z niego.

Wnioskodawca musi pamiętać że, aby otrzymać dotację to nie powinien wymieniać pieca przed podpisaniem umowy z gminą. Dodatkowe informację na temat dofinansowania można uzyskać w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią Urzędu Miasta Milanówka, pod numerami tel. 22 758 30 61 wew. 202, 204 i 214.

Regulamin i szczegóły programu dofinansowania są dostępne tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi