03 10 2019

Maleńczuk powraca do Grodziska są jeszcze bilety na poniedziałkowy koncert

03.10.2019, godz.: 16:35
Maleńczuk powraca do Grodziska są jeszcze bilety na poniedziałkowy koncert
fot. Mat. organizatora

Maciej Maleńczuk kolejny raz wystąpi na grodziskiej scenie. Po ubiegłorocznym koncercie w centrum kultury, w tym roku będzie kolejny – swoista retrospekcja dotychczasowych dokonań artysty. Rezerwujcie czas 7 października.

Ten, o którym się mówi: nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Synu” czy „Dawna dziewczyno”. Słynny już MALEŃCZUK SOLO z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

– Koncert jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty, uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski, bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – po prostu Maleńczuk w czystej postaci – mówią o koncercie jego organizatorzy z Agencji Artystycznej EMB.

– Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in. z Piwnicy pod Baranami czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego: Wiesław Jamioł – perkusja, Dominik Wywrocki – kontrabas – dodają.

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, który zabiera swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Nagrywa i występuje solo, jak również z zespołami Püdelsi, Homo Twist i Psychodancing. Urodził się w Wojcieszowie koło Złotoryi, ale swoje artystyczne życie związał z Krakowem. O autentyczności przekazu tego muzyka zawsze stanowi bezkompromisowość. We wczesnej fazie swojej twórczości artysta był określany mianem „barda Krakowa”. Jest uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich muzyków.

Bilety na wydarzenie w cenie 120 zł do nabycia w kasie Kina Centrum Kultury (ul. Spółdzielcza 9, kasy/rezerwacje tel. 22 734 79 44, oraz w Internecie na portalu kupbilecik.pl

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata