14 11 2017

Kolizja w Milanówku. Opel dachował po zderzeniu z koparką [WIDEO]

14.11.2017, godz.: 09:33
Kolizja w Milanówku. Opel dachował po zderzeniu z koparką [WIDEO]
fot. Czytelnik Paweł

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło po godz. 8.30 w na ul Piłsudskiego w Milanówku. Opel zderzył się z koparką i dachował. Policja podaje, że kierowcy nic się nie stało. Są jednak istotne utrudnienia w ruchu.

Pierwsze informacje o zdarzeniu napłynęły do nas wprost od kierowców przejeżdżających w pobliżu zdarzenia. Niektóry nadesłali filmy, jeden z nich prezentujemy zresztą na dole artykułu. A co konkretnie się wydarzyło?

Policjanci ustalają wszystkie szczegóły tego zdarzenia. Obecnie możemy powiedzieć, że po godz. 8.30 na ul. Piłsudskiego w Milanówku doszło do zderzenia opla z koparką. Pojazd osobowy znalazł się na dachu, ale jego kierowcy nic się nie stało – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na u. Piłsudskiego powstały natomiast utrudnienia, które utrzymają się pewnie do czasu usunięcia pojazdów z drogi. Trwa oczekiwanie na pomoc w tej kwestii – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi