21 02 2018

Kolejne prace na linii 447. Częściowo zamkną wiadukt, „wahadło” w tunelu

21.02.2018, godz.: 19:32
Kolejne prace na linii 447. Częściowo zamkną wiadukt, „wahadło” w tunelu
fot. Mat. prasowe

W ramach dalszej modernizacji linii Warszawa – Grodziski Mazowiecki kolejarze wprowadzą ograniczenia pod wiaduktem kolejowym w Brwinowie. Będzie tam obowiązywał ruch wahadłowy. 

To kolejne utrudnienia w ruchu w pod wiaduktem, które zaserwują kierowcom kolejarze. Na początku lutego tunel był przez pewien czas wyłączony z użytkowania w związku z przebudową wiaduktu.

Wkrótce przyjdzie czas na kolejny etap prac. Polegać one będą na odbudowie zachodniego przyczółka wiaduktu kolejowego.  Intercor – wykonawca prac na linii kolejowej nr 447 – zapowiedział zamknięcie połowy jezdni w tunelu przez dwa tygodnie. Całodobowy ruch wahadłowy w tunelu może znacznie spowolnić przejazd przez Brwinów.  Piesi i rowerzyści będą mogli poruszać się swobodnie – chodnik w tunelu będzie cały czas czynny.

Na odcinku od Rynku do ronda Kowalskiego będzie działać sygnalizacja świetlna. Zmiany zaczną obowiązywać od poniedziałku 26 lutego od godz. 10.00

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi