25 01 2018

Kierowco, pamiętaj o zmianie organizacji ruchu na Warszawskiej

25.01.2018, godz.: 07:32
Kierowco, pamiętaj o zmianie organizacji ruchu na Warszawskiej
fot. milanowek.pl

O kilku dni po nowemu w Milanówku jeżdżą autobusy zastępczej linii ZG, na trasie pojawiły się też nowe przystanki. To zaś spowodowały zmiany w organizacji ruchu na ul. Warszawskiej. Magistrat apeluje do kierowców o stosowanie się do tych korekt.

Zgodnie z nową trasą, autobusy linii zastępczej ZG jadące do i z Warszawy zamiast ul. Królewską i ul. Piłsudskiego, jeżdżą ulicami Podwiejską Warszawską. Centrum przesiadkowe linii ZM i ZG znajduje się z kolei na ul. Dębowej, na której stanął przystanek przeniesiony z ul. Piłsudskiego.

Oznaczało to dość istotne zmiany w organizacji ruchu na Warszawskiej. – Część drogi funkcjonującej wcześniej jako zatoka parkingowa, od 20.stycznia br. została czasowo zaadaptowana jako przystanek autobusowy. Miejsce zostało wygrodzone i oznakowane. Z naszych obserwacji wynika, że mimo widocznej wiaty przystankowej, nie wszyscy kierowcy respektują wprowadzone rozwiązania. Uczulamy, że niezastosowanie się do znaków i nowych zasad reorganizacji postoju na ul. Warszawskiej, może spowodować znaczne utrudnienia w ruchu pojazdów komunikacji zbiorowej – apeluje magistrat.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi