Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Korbud Roboty Ogólnobudowlane

Firma: KORBUD Usługi Ogólnobudowlane
Siedziba: Wylot 45
05-822 Milanówek
Telefon: 502 775 358
Fax: -
E-mail: biuro@korbud.net
Strona www: korbud.net

Lokalizacja:

Opis firmy:

Naszą markę i jakość obsługi tworzymy na rynku budownictwa dzięki doświadczeniom zbieranym od wielu lat – działamy od 1989 roku.

Zajmujemy się wykonaniem domów na zlecenie klientów na ich działkach. Jesteśmy generalnym wykonawcą budowy. Pomagamy również przy wyborze technologii budowy domu, doradzamy przy formalnościach związanych z budową domu, wyborem sposobu finansowania, służymy poradą w kwestii zakupu działki, organizacji budowy i staramy się, aby żadne z pytań klientów nie pozostało bez odpowiedzi. Pomagamy w realizacji formalności związanych z pozwoleniem na budowę. Tajemnicą sukcesu naszej firmy jest ekonomiczne i jednocześnie wysokiej jakości budownictwo jedno- i wielorodzinne, zarówno ze względu na stosowane materiały, jak i na sam proces budowy.

Nasi pracownicy budowlani to wykwalifikowani ludzie od lat pracujący w branży budowlanej w kraju i za granicą. Są odpowiedzialni i chętnie dzielą się z Klientami swoim bogatym doświadczeniem. Z naszymi ekipami łączy nas wieloletnia współpraca. Dzięki profesjonalizmowi naszych ekip oraz wysokiej jakości materiałom używanym przez nas na budowie jesteśmy w stanie zaoferować pięcioletnią gwarancję na nasze budynki.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Blogi