09 03 2017

Karambol na A2. Autostrada w kierunku stolicy zablokowana [Aktualizacja]

09.03.2017, godz.: 10:41
Karambol na A2. Autostrada w kierunku stolicy zablokowana [Aktualizacja]
fot. GrodziskNews

Okazuje się, że przyczyną ogromnych korków na trasach dojazdowych do autostrady, są nie tylko prace prowadzone na A2, lecz przede wszystkim karambol , do którego doszło na tej trasie. Około godz. 9.30 doszło do zderzenia czterech osobówek i dwóch ciężarówek.

Autostrada na odcinku od Grodziska w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Policja radzi wybierać inne drogi. – Ze względu na skalę wypadku czynności mogą potrwać jeszcze długo – mówi  asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w  Grodzisku Mazowieckim.

Z informacji przekazanych przez policjantów wynika, że w zdarzeniu brało udział aż sześć pojazdów. Na autostradzie w kierunku warszawy zderzyły się cztery samochody osobowe i dwie ciężarówki. Dwie osoby zostały ranne. Na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie szczegółowych przyczyn wypadku – zaznacza rzeczniczka grodziskiej policji.

AKTUALIZACJA, godz. 12.10

Autostradę odblokowano około godz. 12.00.

2

Dodaj Komentarz

  • Bohdan Knor

    Jaki jest cel utrzymywanie wiadomosci o zablokowanej autostradzie,wiadomosc „wisi”od dnia 09,03,2017r. w to miejsce mozna puszczac aktualne wydarzenia z regionu,moze mi ktos to wytlumaczy???

  • Bohdan Knor

    jest ktos ODWAZNY dac odpowiedz na zadane PYTANIE ??????????

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi