28 10 2017

Jak idzie modernizacja milanowskich ulic? [FOTO]

28.10.2017, godz.: 18:59
Jak idzie modernizacja milanowskich ulic? [FOTO]
fot. Facebook/Burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska

Im bliżej końca roku, tym intensywniej dyskutowane jest to, w jakim stanie włodarze gmin pozostawią drogi przewidziane do remontu. Burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska postanowiła podzieli się z mieszkańcami informacją na temat postępu robót drogowych w mieście-ogrodzie. Możecie to ocenić na podstawie zamieszczonych zdjęć.

– Kończy się sezon inwestycyjny i my po woli niestety zbliżamy się do końca inwestycji. Ulica Północna będzie gotowa na 1 listopada. Trwają już prace wykończeniowe, nasadzenia zieleni, regulacje studzienek kanalizacyjnych. – napisała na swoim profilu na Facebooku burmistrz Wiesława Kwiatkowska.

Nie wszędzie jednak roboty drogowe idą jak z płatka. – Ulica Krasińskiego robiona w innej technologii spotkała się z licznymi przeszkodami podczas prac. Prace będą więc realizowane dłużej niż zakładał plan, ale wszystko wskazuje na to że do końca roku damy radę – twierdzi gospodyni Milanówka. – Najgorsze za nami. Mamy położony asfalt. Została ostatnia ścieralna warstwa do położenia na odcinku od Kościuszki do Parkowej. Druga cześć w kostce, do ul. Wojska Polskiego, przed nami. Jeszcze trochę cierpliwości i będzie ładnie i równo jak nigdy – dodaje.

Na dziś wygląda to tak…
fot. Facebook/Burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska

1

Dodaj Komentarz

  • Edek

    Jak się coś zaczyna robić to trzeba to skończyć!!! Chodnik na ul. Ludnej nadal czeka na dokończenie.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi