13 12 2016

Finiszują z robotami na drodze 719

13.12.2016, godz.: 09:39
Finiszują z robotami na drodze 719
fot. GrodziskNews

Rozpoczęta z początkiem grudnia modernizacja nawierzchni na drodze wojewódzkiej nr 719 w jaktorowskiej gminie powoli dobiega końca. Drogowcy zapowiadają, że prace zakończą w ciągu kilku dni.

To zarazem  oznaczać będzie koniec utrudnień wynikających z połówkowych zamknięć jezdni, wymagających prowadzenia ruchu wahadłowego. Przypomnijmy, że roboty toczą się tam od 1 grudnia. Prace objęły odcinek ulicy Żyrardowskiej biegnący przez miejscowość Stare Budy, a także  nawierzchnię ul. Kościuszki na odcinku od Radziejowickiej do Długiej.

Roboty są niejako kontynuacją analogicznych działań na drodze 719 prowadzonych jeszcze we wrześniu i październiku. – Zostały nam pieniądze po poprzednim przetargu, dlatego przystąpiliśmy do prac uzupełniających, w celu poprawy kolejnego odcinka nawierzchni. Wykonawca poinformował, że powinien zakończyć wszystkie działania do 15 grudnia – wyjaśnia Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Rzeczniczka podkreśliła, że na drodze trwają prace wykończeniowe. – Ekipa reguluje pobocza, zabiera się także za malowanie oznakowania poziomego i jeśli pogoda pozwoli, nie przeszkodzi deszcz, wszystko powinno się zakończyć w połowie grudnia – zaznacza Monika Burdon.

1

Dodaj Komentarz

  • tomek

    Muszę pochwalić FIRMĘ która wykonuje te prace.
    Organizacja ruchu na piątkę, tempo prac na piątkę. Co do jakości- chyba dobrze, a czas pokarze.
    W Grodzisku , stała ekipa, takie odcinki robiłaby 5 miesięcy.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi