09 08 2018

Drzewo uszkodziło sieć trakcyjną. Duże utrudnienia na WKD

09.08.2018, godz.: 08:27
Drzewo uszkodziło sieć trakcyjną. Duże utrudnienia na WKD
fot. Czytelnik Kamil

Pasażerowie Warszawskiej Kolei Dojazdowej muszą przygotować się na duże perturbacje w kursowaniu kolejek. Powodem uszkodzenie sieci zasilającej podstacje trakcyjne. Do czasu naprawy, ruch wukadek na odcinku między Grodziskiem a Podkową Leśna jest całkowicie wstrzymany.

Co się stało? – Na sieć średniego napięcia zasilającą podstacje trakcyjne zwaliło się drzewo i ją uszkodziło w stopniu uniemożliwiającym ruch pociągów na odcinku pomiędzy Podkową Leśną Główną a Grodziskiem – wyjaśnia Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD. – Szacujemy jak na razie, że naprawa może potrwać około półtorej godziny – dodaje.

Oprócz całkowitego wstrzymania pociągów na wskazanym odcinku, składy jadące z Podkowy Leśnej w kierunku Warszawy też mogą być opóźnione.

2

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi