04 03 2018

Debaty o bezpieczeństwie w miastach ogrodach

04.03.2018, godz.: 18:34
Debaty o bezpieczeństwie w miastach ogrodach
Fot. podkowalesna.pl

Policjanci zapraszają mieszkańców Milanówka i Podkowy Leśnej do wzięcia udziału w debatach na temat bezpieczeństwa, które odbędą się odpowiednio 12 i 15 marca.

W drugiej połowie lutego takie debaty odbyły się w Jaktorowie i Baranowie. Teraz czas na miasta ogrody. Podobnie jak podczas lutowych debat hasłem przewodnim będzie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. – Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem. Podczas debat omówione zostaną, między innymi, zagrożenia zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda”.   Policjanci zwrócą uwagę także na wciąż aktualne zagrożenia dla seniorów, związane z oszustwami – zapowiadają policjanci z grodziskiej komendy.

Najpierw, bo 12 marca (debata przełożona z 1 marca) funkcjonariusze porozmawiają z mieszkańcami Milanówka. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. Spacerowej 4. W Podkowie natomiast początek debaty wyznaczono na godz. 18.30, a odbędzie się ona w Zespole Szkół przy ul. Jana Pawła II 20.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi