25 06 2019

Dachowanie w Jaktorowie-Kolonii. Jedna osoba w szpitalu

25.06.2019, godz.: 14:38
Dachowanie w Jaktorowie-Kolonii. Jedna osoba w szpitalu
fot. Czytelnik

Wypadek na drodze 719 w Jaktorowie-Kolonii. Tuż po godz. 13.00 doszło do dachowania samochodu osobowego na ul. Żyrardowskiej. W pojeździe podróżowali kobieta i mężczyzna.

Pierwszą informację o zdarzeniu wraz ze zdjęciami otrzymalismy od czytelnika. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy, wkrótce potem przyjechali policjanci i ratownicy medyczni.

– Dokładnie o godz. 13.08 otrzymaliśmy zgłoszenie o dachowaniu samochodu na ul. Żyrardowskiej w Jaktorowie-Kolonii, nieopodal supermarketu. Po dotarciu na miejsce strażacy ewakuwali z pojazdu kobietę i mężczyznę w wieku pięćdziesięciu kilku lat. Następnie udzielili im pomocy przedmedycznej i przekazali pogotowiu – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Kobieta została zabrana na dalsze badania do szpitala, natomiast mężczyzna pozostał na miejscu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579419087000)