09 11 2018

Człowiek potrącony na A2. Spore utrudnienia w ruchu

09.11.2018, godz.: 16:35
Człowiek potrącony na A2. Spore utrudnienia w ruchu
Fot. Czytelnik Damian

W piątkowe popołudnie na autostradzie A2 doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowany został mężczyzna. Na pasie w kierunku Poznania są duże utrudnienia w ruchu.

O sytuację na autostradzie A2 zapytał nas czytelnik. – Od węzła w Pruszkowie na A2 w stronę Grodziska wszystko stoi. Czy był jakiś wypadek? – dopytuje Damian. Do wiadomości dołączył zdjęcia i nagranie stojącej „adwójki”.

Strażacy wyjaśniają. – Po godz. 14.40 na wysokości wiaduktu na Chlebnię na pasie w kierunku Poznania doszło do potrącenia pieszego. Nie znamy dokładnego przebiegu zdarzenia, ale prawdopodobnie kierujący toyotą zatrzymał się gdzieś na trasie, wysiadł z auta i został potrącony przez samochód ciężarowy. Z obrażeniami m.in. głowy został zabrany do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W wyniku wypadku, ale nie tylko, na pasie w kierunku Poznania są duże utrudnienia w ruchu. – Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu, ale należy pamiętać, że mamy piątkowe popołudnie i ludzie wracają z pracy, a także wyjeżdżają na długi weekend – dodaje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi