30 06 2018

Co grają w kinie?

30.06.2018, godz.: 08:32
Co grają w kinie?
Fot. Paramount Pictures

W najbliższych dniach na dużym ekranie grodziskiego kina będzie można zobaczyć dwie amerykańskie komedie (w tym jedna kryminalna) oraz dwa filmy animowane.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Pozycja obowiązkowa”
Cztery przyjaciółki spotykają się w klubie czytelniczym. Wszystkie doświadczone i niejedno już w życiu widziały, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okazało się być dla nich pozycją wyjątkowo inspirującą. Kobiety dają się zauroczyć Greyowi i jego pomysłowości. Panie nie tracą czasu i zamierzają odkryć nowe twarze miłości. Jednak jak się okazuje, nie każdy face to Grey…
Występują: Diane Keaton, Jane Fonda, Mary Steenburgen, Candice Bergen

„Ocean’s 8”
Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni… Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu.
Występują: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway

„Odlotowy nielot” (niedziela – czwartek)
Pisklak Franek szybko dorasta, ale ma jedną słabość, ciągle nie umie latać. Podczas jednej z lekcji latania Franek zostaje porwany przez kocura i zostaje uznany za zaginionego. Po wielu dniach poszukiwań rodzina godzi się ze stratą i odlatuje do ciepłych krajów. Frankowi udaje się uciec, ale by przetrwać zimę musi dotrzeć do Rajskiej Doliny.

„Uprowadzona księżniczka” (niedziela – czwartek)
Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi